Nr. 10 - Highway 56
Flickr-gebruiker: Keith EwingStartlocatie: Genoa, WI
Eindlocatie: Richland Center, WI
Lengte: 55 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Het landschap langs deze landelijke snelweg is immer aan het veranderen - soms grote en vruchtbare landbouwgronden en, bij andere, een oscillerende mix van smalle valleien en groene heuvels. Er is niet veel verkeer, wat waarschijnlijk bijdraagt aan de ongerepte schoonheid van het gebied en de bloeiende adelaarsbevolking. Eenmaal in Richland Center, de geboorteplaats van Frank Lloyd Wright, bekijk de historische gebouwen in het centrum, waaronder Wright's 1921 A.D. German Warehouse, dat een lichtend voorbeeld is van de Maya-stijl van architectuur.
Nr. 9 - Highway 107
Flickr-gebruiker: cjnoofStartlocatie: Merrill, WI
Eindlocatie: Tomahawk, WI
Lengte: 28 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Deze al lang gevestigde snelweg loopt samen met de rivier de Wisconsin, en biedt veel mogelijkheden om te zien of de vis zal bijten of van dichtbij in een kajak of kano zal toeren. Lokale fauna is ook vaak in zicht, inclusief adelaars, herten en wilde kalkoenen. Stop bij Grandfather Falls om je benen te strekken over de natuurpaden of maak gebruik van het geweldige potentieel om foto's te maken.
Nr. 8 - Backroads op County Road Q
Flickr-gebruiker: Pedro SalinasStartlocatie: Lookout, WI
Eindlocatie: Independence, WI
Lengte: 12 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Deze korte en fijne rit gaat niet over bezienswaardigheden bekijken of souvenirs kopen, maar met een focus op de rit zelf, omdat deze door bucolische landerijen slingert. Zacht glooiende heuvels zorgen voor een visuele interesse en zorgen ervoor dat reizigers nooit vervelen als pastorale scènes langs hun ramen voorbij gaan. In Independence zijn er voldoende mogelijkheden om te vissen of af te koelen in de zomermaanden in Elk Creek of Bugle Lake.
Nr. 7 - Highway 95
Flickr-gebruiker: DarinStartlocatie: Fountain City, WI
Eindlocatie: Arcadia, WI
Lengte: 19 mijl
Beste seizoen om te rijden: Herfst
Bekijk dit station op Google Maps
Hoewel deze route vrij kort is, is het niet te kort aan natuurlijke schoonheid en mogelijkheden om je innerlijke fotograaf te ontketenen, vooral in de herfst met het veranderen van de bladeren. Met veel glooiende heuvels en steile rotswanden om een goed uitkijkpunt van het landschap te krijgen, is het een gebied om van te genieten. Wanneer de bomen en bochten precies goed staan, krijgen reizigers een prachtig uitzicht op de rivier de Mississippi en de omliggende vallei.
No. 6 - Mt. Horeb naar New Glarus
Flickr-gebruiker: Tom KellyStartlocatie: Mt Horeb, WI
Eindlocatie: New Glarus, WI
Lengte: 34 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Voor reizigers die zich zorgen maken over het maken van tijd, is deze route niet voor hen met snelheden van 35 mph een groot deel van de weg. Het is echter vol met uitzicht op landbouwgronden, glooiende heuvels en opvallende beekjes. Zorg ervoor dat u enkele van de vele antiekwinkels in Mt. Horeb voor verborgen schatten, en New Glarus Brewing Company biedt rondleidingen door haar faciliteiten en monsters om je dorst te lessen.
Nr. 5 - Highway 60
Flickr-gebruiker: Jim BauerStartlocatie: Prairie du Chien, WI
Eindlocatie: Sauk City, WI
Lengte: 85 mijl
Beste seizoen om te rijden: Zomer
Bekijk dit station op Google Maps
De vallei van de rivier de Wisconsin passerend, biedt ruim zicht op de snelstromende rivier met uitlopers en steile rotswanden. Maar voordat je op weg gaat naar de reis, bekijk Villa Louis in Prairie du Chien, een herenhuis uit de jaren 1800 dat nog steeds zijn pracht behoudt. De route is vrij landelijk, wat betekent dat reizigers op deze manier het verkeer niet hoeven te bevechten om van de schilderachtige vergezichten te genieten, en het is vooral mooi in de zomer als de wilde bloemen in bloei staan.
Nr. 4 - Kickapoo River Valley
Flickr-gebruiker: Ryan RowleyStartlocatie: Tomah, WI
Eindlocatie: La Farge, WI
Lengte: 34 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Deze route doorkruist de Kickapoo-rivier vele malen, waardoor vissers genoeg kansen hebben om hun geluk te beproeven. Afgezien van het uitzicht op de rivier zijn Amish-gemeenschappen en kaasfabrieken gemeenschappelijke bezienswaardigheden, die de gelegenheid bieden om een andere levenswandel te zien of een steek van honger te stillen. Voor die jeuk om de paden te raken, heeft Wildcat Mountain Park nogal wat te verkennen.
Nr. 3 - Mighty Mississippi River
Flickr-gebruiker: Eric SivesindStartlocatie: Prairie du Chien, WI
Eindlocatie: La Crosse, WI
Lengte: 58 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Deze rit verdraait en draait met de beweging van de rivier de Mississippi is niet alleen vol met uitzicht op het water, maar biedt gemakkelijke toegang tot een schat aan andere dingen om te zien en te doen. Kains Lake Wildlife Management Area en Mounds Wildlife Area zijn geweldige plekken om inheemse vogels en dieren van dichtbij te zien. Voor meer atletische types, Bergen Bluff State Natural Area heeft tal van wandelpaden en plaatsen om te genieten van een picknick verspreid.
Nr. 2 - Boulder Junction Beauty
Flickr-gebruiker: Wisconsin Department of Natural ResourcesStartlocatie: Boulder Junction, WI
Eindlocatie: Boulder Junction, WI
Lengte: 53 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Deze kronkelige en ontspannen rit, waarbij deze loop begint en eindigt in Boulder Junction, kan vrijwel elke geest geruststellen tijdens het reizen door bomen die over de weg hangen als een reusachtige groene luifel. Star Lake is een belangrijke attractie onderweg, met tal van eetgelegenheden en mogelijkheden om het water in een favoriet pak tijdens de zomermaanden of per boot het hele jaar door te raken. Vergeet ook niet om de vele speciaalzaken in het historische centrum van Boulder Junction te bekijken met talloze unieke items.
No. 1 - Wisconsin Lake Superior Byway
Flickr-gebruiker: yadem.hayseedStartlocatie: Superior, WI
Eindlocatie: Ashland, WI
Lengte: 104 mijl
Beste seizoen om te rijden: Alle
Bekijk dit station op Google Maps
Met uitzicht op Lake Superior vanaf de ongerepte kusten, schilderachtige dorpjes vol met vrolijk gejuich en de pracht van de nationale Lakeshore van de Apostel, biedt deze schilderachtige rit een van de beste plekken in de staat. Dineer op verse zeevruchten in Cornucopia na een wandeling naar Siskiwit of Lost Creek Falls. De natuurlijke omgeving van de maritieme kliffen van de Apostel, is echter het hoogtepunt van deze reis met verbazingwekkende zeegrotten die van nature in de kliffen zijn uitgehouwen, waarvan er vele met de boot kunnen worden ontdekt.